Jsme mladé divadlo s dlouhou historií a zkušenostmi.

Náš soubor jsme založili ještě jako studenti Pražské konzervatoře pod názvem Nová Generace v Lázních Toušeni v roce 2011.

V roce 2013 jsme vybudovali scénu Divadelní ateliér v pražských Strašnicích, kde jsme vytvořili naše přední představení Petr a Lucie, Pan Polštář a Postel aneb život není pro děti (které získalo ocenění Studentské Thálie.)

Prostor nám však začal být malý, a tak jsme v roce 2015 získali možnost vystupovat pod názvem Divadlo Perštýn na Národní Třídě v Praze.

Když jsme zrovna nehráli na domovské scéně, vyráželi naše představení na zájezdy po celé ČR.

Dokonalá svatba, Interwiev, 5 za jednu a samozřejmě i naše osvědčená představení Petr a Lucie, Pan Polštář a Postel se hráli všude, kde nás chtěli.

Poté nás ovšem zasáhla tragédie a jedna z našich hlavních vedoucích zemřela. Přes veškeré snahy soubor i divadlo udržet přišla další rána v podobě koronakrize a ta nás pohřbila úplně.

V roce 2023 jsme se však zase dali dohromady plní odhodlání, nových zkušeností a nápadů.

Pod novým názvem Divadlo Karma pro Vás připravujeme ty nejlepší představení z per těch nejpopulárnějších autorů u nás i ze světa. Pokud nevěříte, budeme rádi, když některé naše představení navštívíte a my už Vás přesvědčíme.

Přejít nahoru